Świetny sposób na weekend

Jeżeli wciąż nie wiemy w jaki sposób spędzić wolny czas powinniśmy udać się do magicznego Rzeszowa. To rozwijające się od kilkunastu lat miasto na Podkarpaciu zaoferować może  atrakcje dla osób w każdym wieku. Jakie miejsca szczególnie poleca się odwiedzić w Rzeszowie? 

Atrakcje rodzinne 

Rzeszów z pewnością nas nie zawiedzie pod względem atrakcji, z których skorzystać mogliby zarówno rodzice, jak i ich dzieci. Jednym z miejsc, które zapewni ogrom niezapomnianych wrażeń jest tor gokartowy w Rzeszowie. To niezwykłe miejsce jest idealną opcją dla rodziców z dziećmi chcących doświadczyć niezwykłych emocji w bezpiecznych warunkach. 

Co ważne z obiektu korzystać mogą wszystkie dzieci, które ukończyły 5 rok życia. Oznacza to, że obiekt odznacza się niezwykle wysoką dostępnością. Nie należy również obawiać się o względy bezpieczeństwa, ponieważ nad funkcjonowaniem całego obiektu czuwa wyspecjalizowana kadra, która w przypadku jakichkolwiek problemów pomoże nam również z obsługą gokarta. 

Jazda w każdych warunkach 

Poważnym problemem wielu atrakcji rodzinnych jest ich uzależnienie od warunków pogodowych. Na szczęście nie musimy się o to obawiać, jeżeli udajemy się na gokarty Rzeszów jest jednym z niewielu miast, które posiada kryty tor gokartowy. Posiadający niemalże 160 metrów długości tor w dużej części, bo na powierzchni aż 2000 m2 znajduje się pod halowym zadaszeniem. 

Oznacza to, że wy obiektu korzystać można również w miesiącach zimowych bez względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. W pozostałych porach roku do dyspozycji gości pozostaje cały tor. Warto również nadmienić, iż tor gokartowy to miejscem, w którym bawić się mogą nie tylko dzieci, ale  i ich rodzice.