Zwiedzanie Krakowa

wypożyczalnia samochodów kraków balice

Często podróżujemy po świecie i odwiedzamy najpopularniejsze miejsca, które cieszą się renomą. Jednak po czasie nachodzi nas refleksja, że nie do końca poznaliśmy własny kraj i nie odwiedziliśmy sporej ilości popularnych miejsc. Jednym z takich miast jest na pewno Kraków, który wydaje się być idealnym miejscem patrząc przez pryzmat weekendowej wycieczki. Miasto zlokalizowane jest na południu Polski i w samym Krakowie oraz jego okolicach znajduje się wiele ciekawych zabytków i miejsc.

Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

wypożyczalnia samochodów kraków balice

Do Krakowa można przylecieć samolotem między innymi z Warszawy i Gdańska, dlatego też wiele osób decyduje się na taką podróż, by nieco zyskać na czasie. Podróż z Gdańska do Krakowa pociągiem mogłaby przecież zająć w dwie strony połowę weekendowego czasu. Po wylądowaniu na podkrakowskich Balicach świetną opcją wydaje się wypożyczenie auta, dzięki czemu będzie można udać się w dowolne miejsca na własną rękę i nie być od nikogo zależnym.

Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice

Wynajęcie auta to najczęściej kilka bądź kilkanaście minut formalności Jednakże świadomość posiadania samochodu na całym weekend jest warta takich wyrzeczeń. Oczywiście rynek, Wawel i wiele innych atrakcji najlepiej zwiedza się na piechotę, ale kiedy centrum Krakowa będzie już w pełni zobaczone, to samochód przyda się idealnie patrząc przez pryzmat miejsc, które ma do zaoferowania Małopolska i okolice.