Dlaczego warto wybrać się na tor toruń?

tor toruń

Należy wiedzieć, że tor toruń znajduje się w północnej części miasta stosunkowo blisko lotniska Aeroklubu Pomorskiego. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wspomniany MotoPark zajmuje przestrzeń ponad 20 hektarów.

tor toruń

Ponadto znajdują się na nim liczne atrakcje, które będą w stanie dostarczyć niespotykanych emocji nie tylko i wyłącznie fanom motoryzacji. Możliwe jest bowiem sprawdzenie swoich umiejętności, jeżeli chodzi o prowadzenie pojazdu, zjedzenie bardzo smacznego jedzenia czy odpoczęcie od codziennych obowiązków. Można również zagrać w tenisa na korcie tenisowym. Osoby zainteresowane mogą także zdecydować się na wynajęcie obiektu i zorganizować wyjątkowe szkolenie.

Dlaczego warto wybrać się na tor toruń?

Warto mieć świadomość, że jest to przede wszystkim certyfikowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, który jest wyposażony aż w trzy płyty poślizgowe. Koniecznie trzeba także zaznaczyć, że na terenie omawianego obiektu znajduje się zielony teren ze specjalnym miejscem przeznaczonym do grillowania. Autonator oferuje fajny tam przejazd super autem.

Do atrakcji znajdujących się na torze należy zaliczyć świetną restaurację, profesjonalne korty tenisowe czy pole do paintballa z odpowiednią infrastrukturą.

Ponadto na terenie obiektu jest możliwe organizowanie lotów widokowych motolotnią czy samolotem ultralekkim. Dla osób zainteresowanych dostępne są także place przeznaczone do nauki jazdy samochodem. W sąsiedztwie omawianego toru został utwardzony specjalny plac o powierzchni 2 hektarów.