Popularny tor

W naszym pięknym kraju bez wątpienia nie brakuje fanów szybkiej jazdy samochodem. To właśnie dla takich osób buduje się regularnie nowoczesne tory wyścigowe, na których to w pełni legalny sposób można przełamywać swoje bariery i zwiększać umiejętności. W zależności od miejsca zamieszkania staramy się jeździć po torze, który znajduje się najbliżej nas. Jednakże wiele torów w Polsce posiada tak świetną renomę, że przejechanie nawet kilkuset kilometrów nie stanowi dla niektórych fanów motoryzacji żadnego problemu i chcą się oni na danym obiekcie pojawić za wszelką cenę. 

Tor wyścigowy w Modlinie

Jednym ze znanych i szanowanych przez fanów szybkiej jazdy obiektów jest tor wyścigowy Modlin. Jeżdżą na nim regularnie nie tylko amatorzy, ale także wielu znanych kierowców, którzy przygotowują się do startów w swoich seriach. Na torze w Modlinie zbierają się przede wszystkim fani z województwa mazowieckiego, ale także setki innych pasjonatów ścigania się, którzy przyjeżdżają z pozostałych zakątków Polski. 

Weekendowe ściganie

Weekend to bardzo często idealna okazja na rozerwanie się po ciężkim tygodniu w pracy. Wiele osób organizuje więc wyjazd ze znajomymi i stara się pościgać swoimi samochodami. Im szybsze auto posiadamy, tym więcej adrenaliny możemy sobie dostarczyć i w jeszcze większym stopniu zweryfikować swoje możliwości. Na torze wyścigowym w Modlinie można także zakupić specjalny voucher (sprawdź tu: https://go-racing.pl/168-tor-modlin), którym warto obdarować bliską osobę i sprawić jej między innymi prezent na urodziny bądź jedną z rocznic.