Tor Słomczyn – trening kartingowy

Wraz z nadchodzącym rokiem szkolnym zastanawiasz się na jakie zajęcia pozalekcyjne wysłać swoje nastoletnie dziecko? Zależy Ci by było to coś powiązanego ze sportem? Chcesz by zajęcia były bardzo oryginalne oraz bardzo praktyczne? Twoje dziecko interesuje się oraz kocha motoryzację?

Mieszkasz w bliskiej odległości od Słomczyna? Szukasz sprawdzonych i praktycznych porad w tym temacie? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś – ten tekst powstał właśnie z myślą o wszystkich rodzicach, którzy szukają interesujących zajęć dla swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy Cię do jego lektury!

Tor Słomczyn – profesjonalny trening kartingowy

Rok szkolny bez wątpienia wiąże się z bardzo dużą ilością wyczerpujących zadań oraz lekcji. Dlatego bardzo ważne jest to, by zadbać o odpowiedni i interesujący odpoczynek – najlepiej na profesjonalnych zajęciach sportowych.

Dlatego jeżeli Twoje nastoletnie dziecko jest fanem motoryzacji i adrenaliny – to koniecznie zapisz je na profesjonalny trening kartingowy na torze w Słomczynie!

Tor Słomczyn – ile kosztują takie treningi?

Jeżeli chodzi o koszt związany z treningiem kartingowym to wynosi on 150 złotych za jedną sesję, która trwa od godziny 10 do godziny 16. Zajęcia odbywają się w soboty.

Tor Słomczyn – w ofercie na Autonator.pl