BMW x1 leasing – korzyści

bmw x1 z góry

Leasing w przypadku chęci zakupu samochodu BMW X1 to wolność która popłaca. Korzystając z leasingu BMW X1, można od razu cieszyć się swoim BMW, bez ponoszenia dużych kosztów. Leasing to radość z komfortu i dynamiki nowego BMW, w zamian za małą, miesięczną ratę.

Nietrudna procedura

Cała procedura przebiega w kilku prostych etapach. Po dokonaniu wyboru swojego BMW, należy wybrać dopasowany do siebie okres, w którym będzie obowiązywała umowa. Również wysokość początkowej wpłaty określana jest przez klienta. Okres finansowania sięgać może od 24 do 60 miesięcy w przypadku leasingu operacyjnego, a w przypadku leasingu finansowego od 6 do 60 miesięcy.

bmw x1 z góry

Szereg korzyści

Leasing BMW X1 (https://bmwdirect.pl/model/x1,crossover) przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim na uwagę zasługuje niezwykła i niespotykana u wszystkich producentów elastyczność. Powszechnie znane są w BMW Financial Services niskie wartości wykupu, a także dwie opcje leasingu dla klientów indywidualnych – leasing finansowy i leasing konsumencki. Chcąc sprawdzić, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze w przypadku danego użytkownika, warto omówić te kwestie z wybranym dealerem, z którym chce się zawrzeć umowę. Istnieje możliwość samodzielnego dobrania do własnych potrzeb okresu umowy, jak również wartości opłaty wstępnej. Wybrać można nawet walutę, w której będzie realizowana spłata rat leasingowych. Leasing finansowy dedykowany jest przedsiębiorcom, a jest uzupełnieniem zwykłej oferty produktów o odpisy amortyzacyjne, które dokonywane są przez leasingobiorcę, mogącego odliczyć amortyzację jako koszty uzyskania przychodów. W przypadku takiego leasingu podatek VAT płatny jest dopiero po odbiorze auta. Klientom indywidualnym polecany jest częściej leasing konsumencki, który charakteryzują łatwe procedury i możliwość wcześniejszego zakończenia umowy w dowolnym momencie.