BMW 3: eleganckie auto od 1600 zł miesięcznie

bmw seria 3

BMW 3 seria to eleganckie samochody, które zostały opracowane z myślą o użytkownikach klasy premium. Osiągi tego auta pozwalają na pozostawienie innych w tyle i cieszenie się niepowtarzalną dynamiką z jazdy. Samochód wyposażony może zostać w jeden z trzech silników: benzynowy, diesla lub hybrydę plug-in. BMW 3 jest obecnie dostępne w ramach leasingu, a jego cena zaczyna się już od 124 tys zł brutto. Co warto wiedzieć na temat leasingu tych modeli?

BMW 3 leasing – ile to kosztuje?

Prowadzenie samochodu takie jak BMW 3 kojarzy się z komfortem i przyjemnością z jazdy. Nic więc dziwnego, że wielu z nas jest w stanie odkładać, aby móc pozwolić sobie z czasem na wydatek rzędu nawet 210 tys zł. W najtańszej konfiguracji auto posiada 156 koni mechanicznych, silnik benzynowy oraz automatyczną skrzynię biegów. To połączenie 17-calowych felg ogrzewanych foteli, czujników parkowania, a także pionierskiej stylistyki charakterystycznej dla serii 3.

Klienci chcący zakupić ten model auta mogą liczyć na miesięczną ratę 1600 zł w ramach leasingu BMW 3. Nieco droższy jest model wyposażony w silnik diesla. We wszystkich przypadkach do czynienia mamy ze sportowym wykończeniem. Prędkość maks. w edycjach tej serii waha się od 220 do 230 km/h.

Modele droższe do zaoferowania mają podparcie lędźwiowe i asystenta parkowania z kamerą cofania. Ich atutem jest napęd na wszystkie koła (4×4) oraz od 184 (benzyna) do 190 KM (diesel). Koszt miesięczny za te auta to 2100 – 2500 zł.

bmw seria 3

Czy warto wybrać BMW 3 leasing?

Mając na uwadze to, że auto po zakończeniu umowy leasingu można wykupić – wszystko wskazuje na to, że kupując BMW 3 leasing warto rozważyć. W droższych wersjach klienci chcący nabyć BMW 3 serii mogą liczyć na napęd 4×4. Warto zauważyć, że różnica ceny pomiędzy najtańszą, a najdroższą edycją nie jest zbyt wysoka i wynosi niecałe 600 zł.