Zadbaj o swoje auto

futro polerskie

Zdecydowana większość właścicieli samochodów lubi, gdy ich auto jest czyste i pięknie się prezentuje. Jest to w pełnie zrozumiałe. Żebyśmy mogli cieszyć się jak najdłużej takim właśnie pięknym lakierem, warto jest od czasu do czasu skorzystać z możliwości, jakie daje autodetailing.

Czym jest autodetailing?

futro polerskie

Najprościej rzecz ujmując, to wiele różnych czynności, których celem jest poprawa wyglądu naszego samochodu. W skład wchodzi między innymi czyszczenie samochodu, renowacja lakieru oraz konserwacja. Celem jest zadbania o każdy szczegół samochodu, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz auta, po dobrze wykonanej pracy, samochód powinien wyglądać „jak z salonu”. Do pielęgnacji lakieru oprócz specjalnych środków wykorzystywane jest futro polerskie. Dzięki jego zastosowaniu nasz lakier będzie lśnił jak nowy.

Ofertę futra polerskiego, można znaleźć na Shiningcar.pl

Wewnątrz i na zewnątrz

Autodetailing możemy podzielić na dwie podstawowe grupy – wewnętrzny i zewnętrzny. Ten pierwszy zajmuje się zadbaniem o wnętrze naszego auta. Między innymi polega na czyszczeniu tapicerki, podsufitki, kokpitu i innych elementów wewnętrznych. Warto zauważyć, że uszkodzone elementy są wymieniane. Samochód po takim zabiegu ma prezentować się jak nowy.

Autodetailing zewnętrzny skupia się na pielęgnacji lakieru, kół i felg oraz różnego rodzaju elementów chromowanych. Ważną częścią jest polerowanie lakieru, do tego wykorzystuje się specjalne futro do polerowania.

Tak przygotowanym samochodem możemy ruszać na miasto i cieszyć się przyjemnością z jazdy naszym ukochanym samochodem.