California Scents – mała puszka o wielkim zapachu

Mała. niepozorna puszka, ciesząca się uznaniem i popularnością od ponad 20 lat. Co sprawia, że zachwycili się nią ludzie na całym świecie? Rynek odświeżaczy i zapachów samochodowych jest tak ogromny, że każdy znajdzie swój ulubiony zapach, od tych klasycznych kwiatowych czy owocowych po bardziej wyszukane.

Dlaczego więc California Scents cieszą się niesłabnącą popularnością od lat? Tajemnica rozwiewa się, gdy ją otworzymy – to niesamowicie intensywny i naturalnie wyrazisty zapach.

Wielkie zastosowania

Producent stawia na ekologiczne rozwiązania, dlatego zapachy produkowane są z naturalnych olejków eterycznych. W środku niewielkiej aluminiowej puszki, znajduje się nasączone drewno cedrowe, które pozwala na stopniowe uwalnianie zapachu i cieszenie się nim przez długi czas – nawet do  dni!

Na wieczku znajdziemy możliwość regulacji intensywności, dzięki czemu każdy może ustawić taką intensywność danego zapachu, która mu odpowiada. Aluminiowe puszki z powodzeniem odnajdują się także w codziennych przestrzeniach, domowych lub biurowych. 

Szeroka gama zapachów

Jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Każdy z nas ma inne preferencje zapachowe. Jedni wolą nuty słodkie, owocowe, inni stawiają na te bardziej ostre. Jedni wolą intensywne zapachy, innych przyprawiają one o ból głowy.

Pewne jest jednak, że w szerokiej gamie zapachów California Scents każdy znajdzie coś dla siebie. Producent oferuje zarówno zapachy mocne i intensywne takie jak Ice, który pachnie intensywnie jak męskie perfumy czy sztandarowy Coronado Cherry – o intensywnej słodkiej owocowej nucie. 

Poza popularnymi puszkami, producent wprowadził także możliwość zakupu tych zapachów zamkniętych w wygodnych klipsach wkładanych do nawiewu lub zawieszki.

Niezależnie od tego jaki format zapachu wybierzesz, na pewno będziesz cieszyć się jego intensywnością przez długi czas.

Zapachy California Scents można zakupić na stronie https://shiningcar.pl/california-scents