BMW X6 leasing: popularny crossover w miesięcznych ratach

bmw x6

BMW X6 to popularny crossover, którego wdzięki coraz częściej możemy obserwować na ulicach całego świata. Do zakupu tego modelu kupujących skłania nie tylko atrakcyjność czy wysokie osiągi, ale przede wszystkim możliwość łatwego uzyskania tego pojazdu poprzez wynajem lub leasing. Teraz duża część z nas może cieszyć się fabrycznie nowym, bezwypadkowym samochodem bez brania kredytu. Dlaczego warto wybierać takie rozwiązania jak leasing oraz wynajem? W jaki sposób wykorzystać konfigurator, aby uzyskać najatrakcyjniejszą ofertę?

BMW X6 konfigurator – praktyczne narzędzie pomagające w wyborze

Jeśli chodzi o taki samochód jak BMW X6 konfigurator jest praktycznym narzędziem, które pomaga dokonać szybkiej i wnikliwej oceny w opłacalność inwestycji. Pozwala on sprawnie dobrać takie zmienne umowy jak czas jej trwania, wkład własny oraz wartość wykupu.

Nie mniej istotny w przypadku BMW X6 jest sam model samochodu. W przypadku BMW X6 producent daje do wyboru mnóstwo możliwości. Podstawowy podział uwzględnia linie z silnikiem diesla, benzynowym oraz hybrydowym. Dostępna jest również wersja BMW X6 M Competition i BMW X6 M. W tych dwóch edycjach auto posiada najbardziej luksusowe wnętrze oraz sportowy charakter dzięki tapicerce ze skóry Merino.

bmw x6

Leasing czy wynajem BMW X6?

W przypadku SUVa X6 możemy liczyć na przystępne warunki, jeśli chodzi o wynajem pojazdu. Przy wkładzie własnym i umowie na 3 lata samochód może być nasz za jedyne 5500 zł / msc w wersji z silnikiem diesla o mocy 286 KM. Taki pojazd pozwoli na rozpędzenie się do 100 km/h w 6,1s.

Wybierając BMW X6 leasing https://bmwdirect.pl/model/x6,suv jest najbardziej opłacalny, jeśli w przyszłości mamy zamiar wykupić pojazd od sprzedawcy. Przy wkładzie własnym 60 tys zł i wartości wykupu 42 tys zł, 60 miesiącach umowy, dealerzy aut oferują miesięczną kwotę na poziomie 3785 zł, co jest o 1200 zł niższą kwotą od najniższej kwoty wynajmu.