Czym charakteryzują się opony Firestone

zimowa opona

Firestone to marka opon, która jest doceniana przez wielu klientów. Opony tej firmy doskonale radzą sobie nie tylko na mokrej, ale także na suchej nawierzchni. Opony Firestone zapewniają bezpieczeństwo, najlepsze osiągi oraz wysoką trwałość, a wszystko to w ramach jednej opony. Produkty te wyróżniają się zaawansowanym projektem bieżnika, który został stworzony w oparciu o innowacyjne metody produkcji. Dzięki temu opony Firestone są niezawodne i uniwersalne. Produkty te zapewniają efektywne hamowanie, najlepszą przyczepność oraz bezpieczeństwo.

Opony wysokiej jakości

Opony Firestone sprawdzają się także po przejechaniu dużej ilości kilometrów. Nawet po przejechaniu 20000 km opisywane opony oferują precyzyjne prowadzenie także na zakrętach. Co więcej, produkty Firestone zapewniają skuteczną ochronę przed aquaplaningiem. Podczas ich produkcji wykorzystuje się technologię Bridgestone. Warto wiedzieć, że opony Firestone są tak skonstruowane, aby zapobiegać zaleganiu kamyków w rowkach bieżnika. Co więcej, oferują one wysokie przebiegi.

Technologia i nowoczesność

Produkty Firestone mają takie same osiągi przez całą żywotność opony. Zapewniają one bardzo dobrą trakcję na mokrej nawierzchni oraz wykazują zwiększoną przyczepność podczas pokonywania zakrętów. Dzięki stosowaniu opon Firestone można również zaoszczędzić na paliwie – opisywane produkty to obniżone opory toczenia oraz zmniejszona emisja CO2 do atmosfery. Co więcej, opisywane opony zapewniają także komfort akustyczny także w trakcie jazdy z dużą prędkością.